Contactpersonen

Wil je over een specifiek onderwerp meer weten? Hier vind je onze contactpersonen voor verschillende onderwerpen. Staat jouw onderwerp er niet tussen, bel dan het algemene nummer van Het Hofpark. We helpen je graag verder.

Gedragswetenschapper

Christa Baksteen
T 055 – 534 10 61
c.baksteen@hethofpark.nl

Gegevensbescherming

Liesbeth Wortelboer
T 055 – 534 10 61
l.wortelboer@hethofpark.nl

Intern begeleider

Tom Heerdink
T 055 – 534 10 61
t.heerdink@hethofpark.nl

Anouk van Straten
T 055 – 534 10 61
a.vanstraten@hethofpark.nl

Medezeggenschapsraad

Jolanda Ilbrink
T 055 – 534 10 61
j.ilbrink@hethofpark.nl

Schoolmaatschappelijk werker

Elmer Hartkamp
T 055 – 534 10 61
e.hartkamp@gentiaancollege.nl

Vertrouwenspersoon intern

Esther Poelman
T 055 – 534 10 61
e.poelman@hethofpark.nl

Vertrouwenspersoon extern

Chiene Hulst
T 06 – 45 43 42 66
chienehulst@externevertrouwenspersonen.nl