Contactpersonen

Wil je over een specifiek onderwerp meer weten? Hier vind je onze contactpersonen voor verschillende onderwerpen. Staat jouw onderwerp er niet tussen, bel dan het algemene nummer van Het Hofpark. We helpen je graag verder.

Gedragswetenschapper
Christa Baksteen
T 055 – 534 10 61
E c.baksteen@hethofpark.nl

Gegevensbescherming
Liesbeth Wortelboer
T 055 – 534 10 61
E l.wortelboer@hethofpark.nl

Intern begeleider
Tom Heerdink
T 055 – 534 10 61
E t.heerdink@hethofpark.nl

Anouk van Straten
T 055 – 534 10 61
E a.vanstraten@hethofpark.nl

Medezeggenschapsraad
Jolanda Ilbrink
T 055 – 534 10 61
E j.ilbrink@hethofpark.nl

Schoolmaatschappelijk werker
Elmer Hartkamp
T 055 – 534 10 61
E e.hartkamp@gentiaancollege.nl

Teamleider (vervangend)
Cindy Bakker-Berends
T 055 – 534 10 61
E cindy.bakker@hethofpark.nl

Vertrouwenspersoon intern
Esther Poelman
T 055 – 534 10 61
E e.poelman@hethofpark.nl

Vertrouwenspersonen extern
Chiene Hulst
T 06 – 45 43 42 66
E chienehulst@externevertrouwenspersonen.nl

Cor van Duinhoven
T 06 – 11 35 52 80
E corvanduinhoven@externevertrouwenspersonen.nl